pytanie

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo trwa dostarczenie paczki z zamówionymi produktami?

Termin realizacji zamówienia jest uzależniony od sposobu dostawy paczki. Towary wysłane kurierem powinny być dostarczone do 3 dni roboczych.

Jakie metody płatności są akceptowane?

Korzystamy z systemu płatności Tpay, Payu i Paypal serwisy te realizują płatności z większości dostępnych form płacenia online.

Czy muszę zarejestrować się w sklepie, aby móc robić zakupy w ekonopie.pl?

Nie ma przymusu rejestrowania się w naszym sklepie, aby dokonać zakupu towarów. Rejestrując się w naszym sklepie będziesz informowany o nowych towarach w naszym sklepie i wpisach w dziale Blog, który zostanie wkrótce uruchomiony i będzie on związany ściśle z tematyką konopi i marihuany.

Czy sklep oferuje wysyłkę za granicę?

Oferujemy wysyłkę za granicę po skontaktowaniu się z nami i uzgodnieniu kosztów wysyłki. W interesie klienta jest sprawdzenie czy zakupiony produkty są legalne w danym kraju.

Czy strona ekonopnie.pl jest odpowiednio zabezpieczona?

Strona ekonopnie.pl posiada aktualne certyfikaty SSL. Certyfikat SSL to rodzaj zabezpieczenia łączności z Internetem. Dzięki niemu przepływ informacji między użytkownikiem a serwerem odbywa się w sposób tajny – nikt poza uprawnionymi do tego osobami nie ma do nich dostępu. Przesyłanie danych jest bezpieczne i profesjonalnie chronione.

Gdzie mogę sprawdzić czy ekonopnie.pl jest stroną bezpieczną i posiada certyfikat SSL?

Można to sprawdzić na stronie https://certyfikatyssl.pl/ssl-tools/check-ssl-certificate.html wpisując w wyszukiwarkę nazwę naszej strony.

Czy mogę wycofać złożone zamówienie?

Jeśli tylko paczka nie została wysłana możliwe jest wycofanie zamówienia po skontaktowaniu się z nami. Jeśli paczka została już wysłana, klientowi przysługuje zwrot towaru w ciągu 14 dni, ale ponosi wtedy koszt wysłania do nas paczki.

Czy mogę oddać zakupiony towar?

Każdy klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. W tym celu Klient powinien wysłać Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Na adres ekonopnie.pl Klient może wysłać oświadczenie o odstąpieniu. Formularz można pobrać TUTAJ.

Warunkiem przyjęcia towaru jest oryginalne nienaruszone opakowanie produktu.

Klient jest proszony o odesłanie towaru wraz z fakturą VAT.