listek

Witaj w ekonopnie.pl

Na początku 2014 roku po tym, gdy zaczął się proces legalizacji marihuany do użytku medycznego w USA, zacząłem szukać informacji na ten temat. W mojej świadomości marihuana uchodziła za narkotyk, który jest bramą do narkotyzowania się i degeneracji człowieka. Informacje które kolejno odkrywałem na temat tego zioła, były zupełnie inne od tego co wmawiano nam przez dziesięciolecia.

Po prawie półrocznym wchłanianiu informacji na temat marihuany do zastosowania medycznego, postanowiłem stworzyć stronę na Facebooku – link, na której dzieliłem się informacjami znalezionymi w sieci na temat marihuany. Po roku od założenia profilu na Facebooku, postanowiłem stworzyć stronę internetową na której przygotowuje artykuły i prowadzę bloga. Tematem przewodnim strony marihuanamedyczna.com są informacje związane z marihuaną, głównie do zastosowań medycznych.

Po kolejnym roku, postanowiłem zrobić kolejny krok i otworzyłem sklep internetowy ekonopnie.pl, który prowadzę razem z bratem. Oprócz olejków CBD najwyższej jakości, pragnę powiększać asortyment o kosmetyki z zawartością CBD, ale również żywność konopną, która jest żywnością bardzo bogatą w składniki odżywcze i wpływa pozytywnie na zdrowie całego organizmu.

Mam nadzieję, że w Naszym sklepie znajdziesz to co potrzebujesz a My postaramy się o życzliwą i otwartą współpracę z Tobą. Jeśli masz jakieś pytania to prosimy o kontakt.